Remote, Hybrid, Warszawa

Jestem nagłówkiem

Kontrakt B2BITPolski

Informacje o firmie:

  • Stabilna praca w renomowanej firmie w przyjaznym i otwartym środowisku pracy
  • Możliwa praca zdalna w 100%
  • Biuro zlokalizowane w Warszawie
  • Kontrakt B2B z 20-to lub 26-dniową pulą dni wolnych od świadczenia usług
  • Możliwość skorzystania z 20-26 dni płatnej przerwy w dostawie usług

Obowiązki:

  • Rozwój aplikacji webowych, zarówno backendu jak i frontendu, wykorzystując m.in. technologie: .NET, Angular, jQuery, TypeScript
  • Projektowanie, implementacja i utrzymanie oprogramowania backendowego przy użyciu .NET Framework 3.5, 4.0, 5.0. Tworzenie wysokiej jakości kodu w języku C# oraz korzystanie z bogatego zestawu komponentów .NET, aby budować zaawansowane funkcjonalności systemu
  • Praca z różnymi bazami danych, takimi jak Oracle, PostgreSQL, MS SQL, i wykorzystywanie ORM (Entity Framework) do efektywnego zarządzania danymi
  • Tworzenie atrakcyjnych i intuicyjnych interfejsów użytkownika, korzystając z technologii takich jak Angular, jQuery, CSS itp.
  • Współpraca z zespołami wytwórczymi
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Udział w testach, wdrożeniu, stabilizacji i optymalizacji gotowego rozwiązania

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka C# oraz komponentów .NET (min. 3 lata)
  • Dobra znajomość JavaScript, JQuery, AJAX, CSS, XML/XSL
  • Znajomość SQL: PL/SQL lub T-SQL
  • Znajomość Entity Framework
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizowania własnej pracy i zaangażowania w realizowane projekty

Mile widziane:

  • Znajomość Angular oraz modelu MVC
  • Znajomość systemu kontroli wersji TFS lub GIT

What will you gain by working at FutureCode

Support for project and technical team leaders
Training budget
Variety of projects
Flexible working hours
Various forms of employment
100% remote work