Remote, Hybrid, Warszawa

Jestem nagłówkiem

Kontrakt B2BITPolski

Informacje o firmie:

  • Stabilna praca w renomowanej firmie w przyjaznym i otwartym środowisku pracy
  • Możliwa praca zdalna w 100%
  • Biuro zlokalizowane w Warszawie
  • Kontrakt B2B z 20-to lub 26-dniową pulą dni wolnych od świadczenia usług
  • Możliwość skorzystania z 20-26 dni płatnej przerwy w dostawie usług

Obowiązki:

  • Rozwój aplikacji webowych, zarówno backendu jak i frontendu, wykorzystując m.in. technologie: .NET, Angular, jQuery, TypeScript
  • Projektowanie, implementacja i utrzymanie oprogramowania backendowego przy użyciu .NET Framework 3.5, 4.0, 5.0. Tworzenie wysokiej jakości kodu w języku C# oraz korzystanie z bogatego zestawu komponentów .NET, aby budować zaawansowane funkcjonalności systemu
  • Praca z różnymi bazami danych, takimi jak Oracle, PostgreSQL, MS SQL, i wykorzystywanie ORM (Entity Framework) do efektywnego zarządzania danymi
  • Tworzenie atrakcyjnych i intuicyjnych interfejsów użytkownika, korzystając z technologii takich jak Angular, jQuery, CSS itp.
  • Współpraca z zespołami wytwórczymi
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Udział w testach, wdrożeniu, stabilizacji i optymalizacji gotowego rozwiązania

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka C# oraz komponentów .NET (min. 3 lata)
  • Dobra znajomość JavaScript, JQuery, AJAX, CSS, XML/XSL
  • Znajomość SQL: PL/SQL lub T-SQL
  • Znajomość Entity Framework
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizowania własnej pracy i zaangażowania w realizowane projekty

Mile widziane:

  • Znajomość Angular oraz modelu MVC
  • Znajomość systemu kontroli wersji TFS lub GIT

Co zyskasz pracując w FutureCode

Wsparcie Liderów zespołów projektowych i technicznych
Budżet szkoleniowy
Różnorodność projektów
Elastyczne godziny pracy
Różne formy zatrudnienia
100% praca zdalna